person

Тлемисов Улан Багдатович

Факультет деканы
  • Білім берудегі көшбасшылық және басқару магистрі
  • noreply@semgu.kz

Сандар

students 1731
Білім алушылар
students 74
Оқытушылар
students 26
Білім беру бағдарламалары
students 6

Миссия

Мемлекеттік тілде ғана емес, сонымен қатар шет тілдерін білетін, білімдерін күнделікті және кәсіби қарым-қатынаста қолдана алатын, білім берудің барлық деңгейлерінің ережелерін оңай басшылыққа алатын, нормативтік-құқықтық актілерінде оңай бағдарланатын,инновациялық технологияларды қолдана алатын,бәсекеге қабілетті мамандарды даярлау.

Сапа саласындағы мақсаттар

1. Нөлдік емес импакт-факторы бар ғылыми халықаралық басылымдарда 8 ғылыми мақала және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті ұсынған ғылыми журналдарда 16 мақала жариялау;

2. Факультет студенттеріне арналған БББ бойынша  6 электрондық оқудлық, 6 оқулық пен 2 оқу-әдістемелік кешен шығару;

3. 3 ғылыми монография жарыққа шығару;

4. Конференция және хабаршы жинақтарына студенттердің кемінде 20 баяндамалары мен тезистерін жариялау;

5. Шетел ғалымдарын дәріс оқуға шақыру – 1 ғалым;

6. Студенттер мен педагогикалық ұжымның ішкі және сыртқы академиялық ұтқырлығы бағдарламасын іске асыру -– 10 студент, 6 оқытушы онлайн, 4 оқушы офлайн.

7. Жұмыспен қамтылған түлектердің үлесі 85%-дан кем болмауын қамтамасыз ету;

8. Семей қаласының мектептері оқушыларының 3 пәндік олимпиадасын өткізу (Бейнелеу өнері және сызу, Музыка, Экономика)

9. Студенттерді университеттің ғылыми-зерттеу жұмыстарын және қоғамдық қызметін жүзеге асыруға тарту – 20 %.

10. 1 білім беру бағдарламасы бойынша аккредитациядан өту (экономикалық бағыт)

11. Ағымдағы оқу жылында MOOC платформаларында жазылған курстар саны 6 курс.

12. Start Up жобаларының саны – 3.

Кадрлық әлеует

Магистр